Tulokset 15.09.2018

15.09.2018

 
Luokka 1 - Este 030 arv. A.1.0 
Esteratsastuksen kilpailuharjoitus
SJ Talli, Salon Ratsastusseura
Pj. tuomari: Sanna Järvelä
 
1 Lotta Tammisto Trotina  
  Salon Ratsastusseura ry 0 69,54
1 Amanda Forslund Strelizia Nicolai  
  Salon Ratsastusseura ry 0 75,85

1 Laura Ahlqvist Trotina  
  Salon Ratsastusseura ry 0 60,31

1 Ville-Markus Viljala Ponikujan Rietta  
  Salon Ratsastusseura ry 0 82,57

1 Annika Nuija Strelizia Nicolai  
  Salon Ratsastusseura ry 0 64,18
 

6 Janita Korhonen Southhills Midsummer Rose  
  Liedon Ratsastajat ry         4 51,76

6 Janette Svart Ponikujan Rietta  
  Salon Ratsastusseura ry 4 97,12

6 Iiro Salonmaa Otella  
  Salon Ratsastusseura ry 4 79,51

 
 
Luokka 2 - Este 040 arv. A.1.0 
Esteratsastuksen kilpailuharjoitus
SJ Talli, Salon Ratsastusseura
Pj. tuomari: Sanna Järvelä
 
1 Emma Juhola Blesa  
  Salon Ratsastusseura ry 0 54,03

2 Ville-Markus Viljala Ponikujan Rietta  
  Salon Ratsastusseura ry 4 68,90
2 Sini Vasarainen Strelizia Nicolai  
  Naantalin Ratsastajat ry 4 56,55
2 Ville-Markus Viljala Ponikujan Lotte  
  Salon Ratsastusseura ry 4 66,61
 
Luokka 3 - Este 050 arv. A.1.0 
Esteratsastuksen kilpailuharjoitus
SJ Talli, Salon Ratsastusseura
Pj. tuomari: Sanna Järvelä
 
1 Sade Onnismaa Ponikujan Lotte  
        Salon Ratsastusseura ry 0 64,91

1 Luise Nurminen Teerisalon Siru  
  Salon Ratsastusseura ry 0 62,93

1 Roosa Järvi Teerisalon Viktor  
  Salon Ratsastusseura ry 0 44,71

1 Ronja Piipponen Teerisalon Alex  
  Salon Ratsastusseura ry 0 62,69

1 Aino Salomaa Muiston Suska  
  Salon Ratsastusseura ry 0 60,00
 

6 Ronja Levonmaa Pegasos  
  Salon Ratsastusseura ry 4 63,47

6 Emma Juhola Blesa  
  Salon Ratsastusseura ry 4 83,94

8 Akseliina Wallius Smiling Dior  
  Salon Ratsastusseura ry Hyl.  

8 Janina Penttilä Zafiiri  
  Salon Ratsastusseura ry Hyl.  
 
Luokka 4 - Este 060 arv. 367.1(A2/A2) 
Esteratsastuksen kilpailuharjoitus
SJ Talli, Salon Ratsastusseura
10 ilmoittautuminen, 10 lähtöä, 3 Sijoittuu
Pj. tuomari: Sanna Järvelä
 
1 Riikka Alijoki Tähti  
  Salon Ratsastusseura ry 0 56,48 0 42,62

2 Aino Salomaa Muiston Suska  
  Salon Ratsastusseura ry 0 56,70 0 47,50

3 Sade Onnismaa Jarmin's Mary-Lou 608 NF  
  Salon Ratsastusseura ry 0 57,46 0 53,12
 

4 Ronja Levonmaa Pegasos  
  Salon Ratsastusseura ry 0 64,50 0 61,85

5 Roosa Järvi Teerisalon Viktor  
  Salon Ratsastusseura ry 0 46,05 4 37,47

6 Ronja Piipponen Teerisalon Alex  
  Salon Ratsastusseura ry 0 60,00 4 53,00

7 Roosa Järvi Perimel  
  Salon Ratsastusseura ry 4 53,09  

8 Jenna Syngelmä Cassiofina  
  Salon Ratsastusseura ry 4 56,39  

9 Laura Suominen Robin Azon  
  Salon Ratsastusseura ry 4 57,84  

10 Veera Meriläinen Nophredete  
  Onnenperän Ratsastajat ry Hyl.  
 
Luokka 5 - Este 070 arv. 367.1(A2/A2) 
Esteratsastuksen kilpailuharjoitus
SJ Talli, Salon Ratsastusseura
11 ilmoittautuminen, 11 lähtöä, 3 Sijoittuu
Pj. tuomari: Sanna Järvelä
 
1 Riikka Alijoki Tähti  
  Salon Ratsastusseura ry 0 50,69 0 37,37

2 Veera Meriläinen Nophredete  
  Onnenperän Ratsastajat ry 0 49,19 0 43,84

3 Iiris Juvonen Teerisalon Vappu  
  Turun Urheiluratsastajat ry 0 52,91 0 47,31
 

4 Janni Laiho Cloudberry Hellsbell  
  Salon Ratsastusseura ry 0 49,37 4 35,55

5 Mimosa Hirvilahti Last Unicorn  
  Salon Ratsastusseura ry 0 58,88 4 51,22

6 Laura Suominen Robin Azon  
  Salon Ratsastusseura ry         4       41,16  

7 Sade Onnismaa Jarmin's Mary-Lou 608 NF  
  Salon Ratsastusseura ry 4 51,19  

8 Jenna Syngelmä Cassiofina  
  Salon Ratsastusseura ry 4 53,72  

9 Reetta Neuvonen Zafiiri  
  Salon Ratsastusseura ry Hyl.  

9 Akseliina Wallius Smiling Dior  
  Salon Ratsastusseura ry Hyl.  

9 Luise Nurminen Teerisalon Siru  
  Salon Ratsastusseura ry Hyl.  
 
 
Luokka 6 - Este 080 arv. 367.1(A2/A2) Kategoria
7 ilmoittautuminen, 7 lähtöä, 2 Sijoittuu
Pj. tuomari: Sanna Järvelä
 
 
1 Roosa Järvi Otella  
  Salon Ratsastusseura ry 0 45,28 0 34,81

2 Tiia Puotsaari Muiston Suska  
  Salon Ratsastusseura ry 0 50,06 0 36,70
 

3 Janni Laiho Cloudberry Hellsbell  
  Salon Ratsastusseura ry 0 50,94 0 38,00

4 Iiris Juvonen Teerisalon Vappu  
  Turun Urheiluratsastajat ry 0 51,10 0 47,24

5 Mimosa Hirvilahti Last Unicorn  
  Salon Ratsastusseura ry C 0 51,03 8 45,02

6 Fei-Linnea Hakala Teerisalon Siru  
  Salon Ratsastusseura ry 4 56,94  

7 Sini Tikkala Trotina  
  Salon Ratsastusseura ry Hyl.  
 
 
Luokka 1 - Este 030 arv. A.1.0 Kategoria 1 + H
Esteratsastuksen kilpailuharjoitus
SJ Talli, Salon Ratsastusseura
8 ilmoittautuminen, 8 lähtöä, 2 Sijoittuu
Pj. tuomari: Sanna Järvelä
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoEste
 SeuraSukuVirheAika
1 Lotta Tammisto Trotina    
  Salon Ratsastusseura ry   0 69,54
1 Amanda Forslund Strelizia Nicolai    
  Salon Ratsastusseura ry   0 75,85
1 Laura Ahlqvist Trotina    
  Salon Ratsastusseura ry   0 60,31
1 Ville-Markus Viljala Ponikujan Rietta    
  Salon Ratsastusseura ry   0 82,57
1 Annika Nuija Strelizia Nicolai    
  Salon Ratsastusseura ry   0 64,18
 
6 Janita Korhonen Southhills Midsummer Rose    
  Liedon Ratsastajat ry   4 51,76
6 Janette Svart Ponikujan Rietta    
  Salon Ratsastusseura ry   4 97,12
6 Iiro Salonmaa Otella    
  Salon Ratsastusseura ry Osman xx - Hiilur 4 79,51
 
ylös

Luokka 2 - Este 040 arv. A.1.0 Kategoria 2 + 1 + H
Esteratsastuksen kilpailuharjoitus
SJ Talli, Salon Ratsastusseura
4 ilmoittautuminen, 4 lähtöä, 2 Sijoittuu
Pj. tuomari: Sanna Järvelä
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoEste
 SeuraSukuVirheAika
1 Emma Juhola Blesa    
  Salon Ratsastusseura ry   0 54,03
2 Ville-Markus Viljala Ponikujan Rietta    
  Salon Ratsastusseura ry   4 68,90
2 Sini Vasarainen Strelizia Nicolai    
  Naantalin Ratsastajat ry   4 56,55
2 Ville-Markus Viljala Ponikujan Lotte    
  Salon Ratsastusseura ry   4 66,61
 
ylös

Luokka 3 - Este 050 arv. A.1.0 Kategoria 2 + 1 + H
Esteratsastuksen kilpailuharjoitus
SJ Talli, Salon Ratsastusseura
9 ilmoittautuminen, 9 lähtöä, 3 Sijoittuu
Pj. tuomari: Sanna Järvelä
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoEste
 SeuraSukuVirheAika
1 Sade Onnismaa Ponikujan Lotte    
  Salon Ratsastusseura ry   0 64,91
1 Luise Nurminen Teerisalon Siru    
  Salon Ratsastusseura ry E.V. Jovankka - V.T. Ajatus 0 62,93
1 Roosa Järvi Teerisalon Viktor    
  Salon Ratsastusseura ry   0 44,71
1 Ronja Piipponen Teerisalon Alex    
  Salon Ratsastusseura ry   0 62,69
1 Aino Salomaa Muiston Suska    
  Salon Ratsastusseura ry   0 60,00
 
6 Ronja Levonmaa Pegasos    
  Salon Ratsastusseura ry   4 63,47
6 Emma Juhola Blesa    
  Salon Ratsastusseura ry   4 83,94
8 Akseliina Wallius Smiling Dior    
  Salon Ratsastusseura ry   Hyl.  
8 Janina Penttilä Zafiiri    
  Salon Ratsastusseura ry   Hyl.  
 
ylös

Luokka 4 - Este 060 arv. 367.1(A2/A2) Kategoria 2 + 1 + H
Esteratsastuksen kilpailuharjoitus
SJ Talli, Salon Ratsastusseura
10 ilmoittautuminen, 10 lähtöä, 3 Sijoittuu
Pj. tuomari: Sanna Järvelä
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1 Riikka Alijoki Tähti      
  Salon Ratsastusseura ry   0 56,48 0 42,62
2 Aino Salomaa Muiston Suska      
  Salon Ratsastusseura ry   0 56,70 0 47,50
3 Sade Onnismaa Jarmin's Mary-Lou 608 NF      
  Salon Ratsastusseura ry Bazuun SWE 22 NF - Silverlea Snowstorm 12 NF 0 57,46 0 53,12
 
4 Ronja Levonmaa Pegasos      
  Salon Ratsastusseura ry   0 64,50 0 61,85
5 Roosa Järvi Teerisalon Viktor      
  Salon Ratsastusseura ry   0 46,05 4 37,47
6 Ronja Piipponen Teerisalon Alex      
  Salon Ratsastusseura ry   0 60,00 4 53,00
7 Roosa Järvi Perimel      
  Salon Ratsastusseura ry Premial - Reval 4 53,09    
8 Jenna Syngelmä Cassiofina      
  Salon Ratsastusseura ry   4 56,39    
9 Laura Tuominen Robin Azon      
  Salon Ratsastusseura ry Halle Lafferty 25 C - Robin Z 4 57,84    
10 Veera Meriläinen Nophredete      
  Onnenperän Ratsastajat ry   Hyl.      
 
ylös

Luokka 5 - Este 070 arv. 367.1(A2/A2) Kategoria 2 + 1 + H
Esteratsastuksen kilpailuharjoitus
SJ Talli, Salon Ratsastusseura
11 ilmoittautuminen, 11 lähtöä, 3 Sijoittuu
Pj. tuomari: Sanna Järvelä
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1 Riikka Alijoki Tähti      
  Salon Ratsastusseura ry   0 50,69 0 37,37
2 Veera Meriläinen Nophredete      
  Onnenperän Ratsastajat ry   0 49,19 0 43,84
3 Iiris Juvonen Teerisalon Vappu      
  Turun Urheiluratsastajat ry Tatanka - Etsaus 0 52,91 0 47,31
 
4 Janni Laiho Cloudberry Hellsbell      
  Salon Ratsastusseura ry Rookery Jackpot 17 WM - Tyrcanol Apollo 0 49,37 4 35,55
5 Mimosa Hirvilahti Last Unicorn      
  Salon Ratsastusseura ry Corland - Kenwood 0 58,88 4 51,22
6 Laura Tuominen Robin Azon      
  Salon Ratsastusseura ry Halle Lafferty 25 C - Robin Z 4 41,16    
7 Sade Onnismaa Jarmin's Mary-Lou 608 NF      
  Salon Ratsastusseura ry Bazuun SWE 22 NF - Silverlea Snowstorm 12 NF 4 51,19    
8 Jenna Syngelmä Cassiofina      
  Salon Ratsastusseura ry   4 53,72    
9 Reetta Neuvonen Zafiiri      
  Salon Ratsastusseura ry   Hyl.      
9 Akseliina Wallius Smiling Dior      
  Salon Ratsastusseura ry   Hyl.      
9 Luise Nurminen Teerisalon Siru      
  Salon Ratsastusseura ry E.V. Jovankka - V.T. Ajatus Hyl.      
 
ylös

Luokka 6 - Este 080 arv. 367.1(A2/A2) Kategoria 2 + 1 + H
7 ilmoittautuminen, 7 lähtöä, 2 Sijoittuu
Pj. tuomari: Sanna Järvelä
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1 Roosa Järvi Otella      
  Salon Ratsastusseura ry Osman xx - Hiilur 0 45,28 0 34,81
2 Tiia Puotsaari Muiston Suska      
  Salon Ratsastusseura ry   0 50,06 0 36,70
 
3 Janni Laiho Cloudberry Hellsbell      
  Salon Ratsastusseura ry Rookery Jackpot 17 WM - Tyrcanol Apollo 0 50,94 0 38,00
4 Iiris Juvonen Teerisalon Vappu      
  Turun Urheiluratsastajat ry Tatanka - Etsaus 0 51,10 0 47,24
5 Mimosa Hirvilahti Last Unicorn      
  Salon Ratsastusseura ry Corland - Kenwood 0 51,03 8 45,02
6 Fei-Linnea Hakala Teerisalon Siru      
  Salon Ratsastusseura ry E.V. Jovankka - V.T. Ajatus 4 56,94    
7 Sini Tikkala Trotina      
  Salon Ratsastusseura ry   Hyl.      
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport
07.09.2019Tulokset la 07.09.
10.08.2019ESTERATSASTUKSEN KILPAILUHARJOITUS LA 7.9.2019
18.07.2019VALJAKKOKILPAILU 19.-21.7.2019
08.07.2019Tellu
06.07.2019K18 Tulokset
05.07.2019Tiedoksi:
04.07.2019K18 Lähtölistat lauantaille
20.06.2019Esteratsastuksen kilpailuharjoitus 20.6. Tulokset
17.06.2019Uusille kilpailijoille
15.06.2019Leiripäivä ti 23.7 klo 10-16

Siirry arkistoon »