Koulukilpailuharjoituksen lähtölistat ja kilpailijatiedote

01.11.2018

Hei kilpailija!

Säästä on luvattu lauhaa mutta sateista, joten kilpailu käydään maneesissa kaikkien luokkien osalta. Verryttely pidetään isolla ulkokentällä, varaudu siis kelin mukaan. Tarkistathan vielä aikataulun mahdollisten muutosten varalta! (luokka 2)

Luokka 1 SJ Raviohjelma 2018
Tuomari C: Tindell Leena
2 lähtöä, ei sijoituksia.
1 Sanna Varpula Daniel Komen (31) SRS        klo 09:00
2 Lotta Tammisto Trotina (2) SRS

Luokka 2 Helppo C, E.B. Special 2015
Tuomari C: Tindell Leena
20 lähtöä, 5 Sijoittuu.


1 Aino Kurki Otella (1) SRS                         klo 09:15
2 Johanna Kataja Strelizia Nicolai (3) OnRa
3 Noora Saaristo Famke ut Eastermar (33)
4 Eveliina Korhonen Teerisalon Alex (6) PARA
5 Laura Suominen Robin Azon (8) SRS
6 Elli Kataja Trotina (2) OnRa                      klo 09:40
7 Roosa Järvi Teerisalon Viktor (5) SRS
8 Seija Hietanen-Moskajärvi Dreamlike Dragon (35) MERATA
9 Jenna Syngelmä Cassiofina (19) SRS
10 Aino Salomaa Perimel (9) SRS
11 Anne Auranen Strelizia Nicolai (3) MARS    klo 10:05    
12 Riikka Alijoki Gil-Estel (26) SRS
13 Iida Hietanen Keila (34) MERATA
14 Milla Kangasaho Evelien K (30) SRS
15 Luise Nurminen Teerisalon Vappu (10) SRS
16 Eveliina Korhonen Muiston Suska (7) PARA klo 10:30
17 Laura Ahlqvist Strelizia Nicolai (3) SRS
18 Leena Arminen Cen Sienna (36) SRS
19 Ville-Markus Viljala Ponikujan Lotte (21) SRS
20 Emma Juhola Jarmin's Mary-Lou 608 NF (22) SRS


Luokka 3 Helppo B, K.N.Special 2009
Tuomari C: Tindell Leena
14 lähtöä, 4 Sijoittuu.


1 Katja Laaksonen Otella (1) SRS        klo 11:10
2 Sini Tikkala Trotina (2) SRS
3 Iiris Juvonen Teerisalon Vappu (10) TUR
4 Milla Kangasaho Teerisalon Alex (6) SRS
5 Fei-Linnea Hakala Teerisalon Siru (12) SRS
6 Aino Salomaa Perimel (9) SRS            klo 11:50
7 Noora Syngelmä Timeless (27) SRS
8 Jenna Syngelmä Cassiofina (19) SRS
9 Iida Kuusinen Muiston Suska (7) SRS
10 Margetta Salminen Teerisalon Vappu (10)
11 Rebecka Wyers Caracan (32)            klo 12:30
12 Leena Arminen Cen Sienna (36) SRS
13 Riikka Alijoki Gil-Estel (26) SRS
14 Mimosa Hirvilahti Last Unicorn (11) SRS
15 Roosa Järvi Otella (1) SRS

08.11.2019Taika saapui talliin
03.10.2019Leiripäivä 26.10.!
07.09.2019Tulokset la 07.09.
10.08.2019ESTERATSASTUKSEN KILPAILUHARJOITUS LA 7.9.2019
18.07.2019VALJAKKOKILPAILU 19.-21.7.2019
08.07.2019Tellu
06.07.2019K18 Tulokset
05.07.2019Tiedoksi:
04.07.2019K18 Lähtölistat lauantaille
20.06.2019Esteratsastuksen kilpailuharjoitus 20.6. Tulokset

Siirry arkistoon »