Tulokset 03.11.

03.11.2018

TULOKSET lauantai lauantai 3. marraskuu 2018
SJ Talli, Salon Ratsastusseura
Kouluratsastuksen kilpailuharjoitus

Luokka 3 Helppo B, K.N.Special 2009
Tuomari C: Tindell Leena
14 lähtöä, 4 Sijoittuu.


1 Noora Syngelmä Timeless (27) Salon Ratsastusseura ry 166,0 66,400
2 Jenna Syngelmä Cassiofina (19) Salon Ratsastusseura ry 149,0 59,600
3 Mimosa Hirvilahti Last Unicorn (11) Salon Ratsastusseura ry 149,0 59,600
4 Iiris Juvonen Teerisalon Vappu (10) Turun Urheiluratsastajat ry 146,0 58,400

5 Iida Kuusinen Muiston Suska (7) Salon Ratsastusseura ry 145,5 58,200
6 Roosa Järvi Otella (1) Salon Ratsastusseura ry 145,0 58,000
7 Margetta Salminen Teerisalon Vappu (10) 144,0 57,600
8 Riikka Alijoki Gil-Estel (26) Salon Ratsastusseura ry 141,5 56,600
9 Sini Tikkala Trotina (2) Salon Ratsastusseura ry 133,0 53,200
10 Katja Laaksonen Otella (1) Salon Ratsastusseura ry 130,5 52,200
11 Aino Salomaa Perimel (9) Salon Ratsastusseura ry 128,0 51,200
12 Leena Arminen Cen Sienna (36) Salon Ratsastusseura ry 127,0 50,800
13 Fei-Linnea Hakala Teerisalon Siru (12) Salon Ratsastusseura ry 126,5 50,600
14 Milla Kangasaho Teerisalon Alex (6) Salon Ratsastusseura ry 125,5 50,200
Equestrian software by Equipe | www.equipe.com 3.11.2018 13.19


Luokka 2 Helppo C, E.B. Special 2015 Jakaminen 21H
Tuomari C: Tindell Leena
20 lähtöä, 5 Sijoittuu.


1 Johanna Kataja Strelizia Nicolai (3) OnRa 135,5 64,524
2 Luise Nurminen Teerisalon Vappu (10) SRS 132,0 62,857
3 Aino Salomaa Perimel (9) SRS 131,0 62,381
4 Laura Suominen Robin Azon (8) SRS 129,5 61,667
5 Roosa Järvi Teerisalon Viktor (5) SRS 126,5 60,238

6 Jenna Syngelmä Cassiofina (19) SRS 126,0 60,000
7 Eveliina Korhonen Teerisalon Alex (6) PARA 125,0 59,524
8 Eveliina Korhonen Muiston Suska (7) PARA 123,0 58,571
9 Emma Juhola Jarmin's Mary-Lou 608 NF (22) SRS 122,0 58,095
10 Milla Kangasaho Evelien K (30) SRS 121,0 57,619
11 Iida Hietanen Keila (34) MERATA 119,0 56,667
12 Anne Auranen Strelizia Nicolai (3) MARS 116,5 55,476
13 Aino Kurki Otella (1) SRS 116,0 55,238
14 Riikka Alijoki Gil-Estel (26) SRS 114,0 54,286
14 Elli Kataja Trotina (2) OnRa 114,0 54,286
16 Leena Arminen Cen Sienna (36) SRS 109,5 52,143
16 Laura Ahlqvist Strelizia Nicolai (3) SRS 109,5 52,143
18 Ville-Markus Viljala Ponikujan Lotte (21) SRS 105,5 50,238
19 Noora Saaristo Famke ut Eastermar (33) 98,5 46,905
20 Seija Hietanen-Moskajärvi Dreamlike Dragon (35) MERATA 75,5 35,952

Luokka 1 SJ-Tallin Raviohjelma 2018

1 Lotta Tammisto Trotina(2) SRS 57,666 

2 Sanna Varpula Daniel Komen (31) SRS 55,333

20.12.2018Niksu on vuoden 2018 paras opetushevonen
09.12.2018Vuoden 2018 parhaan opetushevosen valinta
03.11.2018Tulokset 03.11.
01.11.2018Koulukilpailuharjoituksen lähtölistat ja kilpailijatiedote
15.10.2018Kutsu kouluratsastuksen kilpailuharjoitukseen
06.10.2018Tulokset lauantai 06.10.2018
22.09.2018Esteratsastuksen Kilpailuharjoitus 06.10.2018
15.09.2018Tulokset 15.09.2018
02.08.2018K18 kouluratsastuksen kilpailuharjoituksen tulokset
21.06.2018K18 koulukilpailut tulossa jälleen

Siirry arkistoon »