K18 Tulokset

06.07.2019

TULOKSET lauantai 6. heinäkuu 2019
SJ Talli
K18 Kouluratsastuksen kilpailuharjoitus senioreille

Luokka 1 A-merkin kouluohjelma 2006 Jakaminen 1H
Tuomari C: Elina Koivunen

7 lähtöä, 2 Sijoittuu.

1 Tiia Järvenmäki Perimel (19) SRS 178,5 66,111
2 Iida Kuusinen Muiston Suska (6) SRS 167,5 62,037

3 Mimosa Hirvilahti Last Unicorn (14) SRS 165,5 61,296
4 Laura Suominen Perimel (13) SRS 158,0 58,519
5 Jenna Saloranta FF Hooligan (21) 156,0 57,778
6 Roosa Järvi Teerisalon Siru (8) SRS 154,5 57,222
7 Roosa Järvi Robin Azon (17) SRS 150,0 55,556

Luokka 2 Helppo C:1. 2000 
Tuomari C: Elina Koivunen
18 lähtöä, 5 Sijoittuu.

1 Johanna Kataja Teerisalon Vappu (4) OnRa 133,5 66,750
2 Janita Korhonen Southhill's Midsummer Rose (20) 130,5 65,250
3 Mimosa Hirvilahti Vapun Soma (15) SRS 126,0 63,000
4 Marjaana Vuorela Murun Mainio (18) OnRa 125,5 62,750
5 Susanna Korventausta Teerisalon Alex (2) 124,0 62,000

6 Milla Kangasaho Koivuharjun Hilda (23) SRS 122,0 61,000
7 Katja Laaksonen Otella (5) SRS 120,5 60,250
8 Mira Aalto Lady Saphira (22) 120,0 60,000
9 Sini Tikkala Trotina (3) SRS 119,5 59,750
10 Roosa Järvi Drömlik Dante (16) SRS 118,0 59,000
11 Ronja Piipponen Teerisalon Alex (2) 117,0 58,500
11 Tanja Könnömäki Teerisalon Victor (11) 117,0 58,500
13 Riitta Venesmäki Strelizia Nicolai (9) 115,5 57,750
13 Veera Luhtala Otella (5) 115,5 57,750
15 Sirpa Forsten Teerisalon Victor (11) 115,0 57,500
16 Leena Manner Trotina (3) SRS 114,0 57,000
17 Anne Auranen Strelizia Nicolai (9) 113,5 56,750
18 Milla Kangasaho Abeeria (24) SRS 108,0 54,000

28.08.2020K18 tulokset
27.08.2020Lähtölistat ja kilpailijatiedote perjantaille
07.08.2020Valjakkoajoa ja rataharjoituksia
02.08.2020K-18 kilpailut pe 28.8.2020
17.07.2020SENNULEIRI 28.-29.7.2020
02.07.2020JUNNULEIRI 21.-22.7.2020
01.07.2020KORONARAJOITUKSIA PURETAAN
31.03.2020HARKINTAA JA VAROVAISUUTTA! K-18 kilpailut siirretään. Muutoksia ratsastuskoulun estetunneille.
17.03.2020Päivitetty koronavirustiedote
12.03.2020Koronavirustiedote

Siirry arkistoon »