Tulokset lauantai 06.10.2018

06.10.2018


Luokka 1 - Este 030 arv. A.1.0
9 lähtöä

1 Tia Kurki Trotina
Salon Ratsastusseura ry 0
1 Emma Rauhala Britta
Salon Ratsastusseura ry 0
1 Eevi Keihäs Miss Maya
Meri-Teijon Ratsastajat ry 0
1 Katariina Kunnia Blesa
Salon Ratsastusseura ry 0
1 Emilia Mutikainen Sandbackas Fuchsia 1436 SH
Piikkiön Ratsastajat ry 0

6 Ville-Markus Viljala Ponikujan Rietta
Salon Ratsastusseura ry 4
6 Aino Kurki Otella
Salon Ratsastusseura ry 4
6 Leena Manner Trotina
Salon Ratsastusseura ry 4
6 Janette Svart Ponikujan Rietta
Salon Ratsastusseura ry 4

Luokka 2 - Este 040 arv. A.1.0
9 lähtöä

1 Noora Syngelmä Miss Maya
Salon Ratsastusseura ry 0
1 Johanna Kataja Strelizia Nicolai
Onnenperän Ratsastajat ry 0
1 Ville-Markus Viljala Ponikujan Rietta
Salon Ratsastusseura ry 0
1 Emma Juhola Jarmin's Mary-Lou 608 NF
Salon Ratsastusseura ry 0
1 Olli Salonmaa Strelizia Nicolai
Salon Ratsastusseura ry 0
1 Elli Kataja Trotina
Onnenperän Ratsastajat ry 0
1 Ville-Markus Viljala Britta
Salon Ratsastusseura ry 0
1 Amanda Forslund Strelizia Nicolai
Salon Ratsastusseura ry 0

9 Emilia Mutikainen Sandbackas Fuchsia 1436 SH
Piikkiön Ratsastajat ry 4

Luokka 3 - Este 050 arv. A.1.0
11 lähtöä

1 Sini Rauhalinna Teerisalon Viktor
Salon Ratsastusseura ry 0 104,35
1 Ronja Piipponen Teerisalon Alex
Salon Ratsastusseura ry 0 93,59
1 Noora Syngelmä Timeless
Salon Ratsastusseura ry 0 72,97
1 Aino Salomaa Teerisalon Viktor
Salon Ratsastusseura ry 0 91,34
1 Annika Nuija Teerisalon Siru
Salon Ratsastusseura ry 0 86,59
1 Emma Juhola Blesa
Salon Ratsastusseura ry 0 79,62

7 Annika Nuija Otella
Salon Ratsastusseura ry 4 102,09
7 Emma Juhola Jarmin's Mary-Lou 608 NF
Salon Ratsastusseura ry 4 79,13
7 Eveliina Korhonen Trotina
Salon Ratsastusseura ry 4 84,97
10 Aino Kurki Otella
Salon Ratsastusseura ry 85,66
11 Olli Salomaa Muiston Suska
Salon Ratsastusseura ry Hyl.

Luokka 4 - Este 060 arv. 367.1(A2/A2)
5 lähtöä, 2 Sijoittuu

1 Laura Suominen Robin Azon
Salon Ratsastusseura ry          0 77,25      0 43,72
2 Roosa Järvi Perimel
Salon Ratsastusseura ry          0 74,50      12 56,91

3 Iida Kuusinen Muiston Suska
Salon Ratsastusseura ry 4 82,28
4 Ronja Piipponen Teerisalon Alex
Salon Ratsastusseura ry 9 101,60
5 Jenna Syngelmä Cassiofina
Salon Ratsastusseura ry Hyl.

Luokka 5 - Este 070 arv. 367.1(A2/A2)
7 lähtöä, 2 Sijoittuu


1 Laura Suominen Robin Azon
Salon Ratsastusseura ry           0 76,69      0 41,87
2 Iida Kuusinen Muiston Suska
Salon Ratsastusseura ry           0 88,57      0 61,12

3 Mimosa Hirvilahti Last Unicorn
Salon Ratsastusseura ry 0 91,84 3 75,59
4 Roosa Järvi Perimel
Salon Ratsastusseura ry 0 73,54 4 41,97
5 Riikka Alijoki Gil-Estel
Salon Ratsastusseura ry 0 73,18 4 44,79
6 Jenna Syngelmä Cassiofina
Salon Ratsastusseura ry 0 74,97 4 50,81
7 Fei-Linnea Hakala Teerisalon Vappu
Salon Ratsastusseura ry 4 73,07

Luokka 6 - Este 080 arv. 367.1(A2/A2)
4 lähtöä, 2 Sijoittuu

1 Fei-Linnea Hakala Teerisalon Siru
Salon Ratsastusseura ry           0 67,41        4 43,43
2 Iiris Juvonen Teerisalon Vappu
Turun Urheiluratsastajat ry       0 73,72        4 45,31

3 Riikka Alijoki Gil-Estel
Salon Ratsastusseura ry 4 76,60
4 Mimosa Hirvilahti Last Unicorn
Salon Ratsastusseura ry  8 83,56
Tiia Puotsaari Teerisalon Viktor
Salon Ratsastusseura ry

08.11.2019Taika saapui talliin
03.10.2019Leiripäivä 26.10.!
07.09.2019Tulokset la 07.09.
10.08.2019ESTERATSASTUKSEN KILPAILUHARJOITUS LA 7.9.2019
18.07.2019VALJAKKOKILPAILU 19.-21.7.2019
08.07.2019Tellu
06.07.2019K18 Tulokset
05.07.2019Tiedoksi:
04.07.2019K18 Lähtölistat lauantaille
20.06.2019Esteratsastuksen kilpailuharjoitus 20.6. Tulokset

Siirry arkistoon »