Tulokset lauantai 06.10.2018

06.10.2018


Luokka 1 - Este 030 arv. A.1.0
9 lähtöä

1 Tia Kurki Trotina
Salon Ratsastusseura ry 0
1 Emma Rauhala Britta
Salon Ratsastusseura ry 0
1 Eevi Keihäs Miss Maya
Meri-Teijon Ratsastajat ry 0
1 Katariina Kunnia Blesa
Salon Ratsastusseura ry 0
1 Emilia Mutikainen Sandbackas Fuchsia 1436 SH
Piikkiön Ratsastajat ry 0

6 Ville-Markus Viljala Ponikujan Rietta
Salon Ratsastusseura ry 4
6 Aino Kurki Otella
Salon Ratsastusseura ry 4
6 Leena Manner Trotina
Salon Ratsastusseura ry 4
6 Janette Svart Ponikujan Rietta
Salon Ratsastusseura ry 4

Luokka 2 - Este 040 arv. A.1.0
9 lähtöä

1 Noora Syngelmä Miss Maya
Salon Ratsastusseura ry 0
1 Johanna Kataja Strelizia Nicolai
Onnenperän Ratsastajat ry 0
1 Ville-Markus Viljala Ponikujan Rietta
Salon Ratsastusseura ry 0
1 Emma Juhola Jarmin's Mary-Lou 608 NF
Salon Ratsastusseura ry 0
1 Olli Salonmaa Strelizia Nicolai
Salon Ratsastusseura ry 0
1 Elli Kataja Trotina
Onnenperän Ratsastajat ry 0
1 Ville-Markus Viljala Britta
Salon Ratsastusseura ry 0
1 Amanda Forslund Strelizia Nicolai
Salon Ratsastusseura ry 0

9 Emilia Mutikainen Sandbackas Fuchsia 1436 SH
Piikkiön Ratsastajat ry 4

Luokka 3 - Este 050 arv. A.1.0
11 lähtöä

1 Sini Rauhalinna Teerisalon Viktor
Salon Ratsastusseura ry 0 104,35
1 Ronja Piipponen Teerisalon Alex
Salon Ratsastusseura ry 0 93,59
1 Noora Syngelmä Timeless
Salon Ratsastusseura ry 0 72,97
1 Aino Salomaa Teerisalon Viktor
Salon Ratsastusseura ry 0 91,34
1 Annika Nuija Teerisalon Siru
Salon Ratsastusseura ry 0 86,59
1 Emma Juhola Blesa
Salon Ratsastusseura ry 0 79,62

7 Annika Nuija Otella
Salon Ratsastusseura ry 4 102,09
7 Emma Juhola Jarmin's Mary-Lou 608 NF
Salon Ratsastusseura ry 4 79,13
7 Eveliina Korhonen Trotina
Salon Ratsastusseura ry 4 84,97
10 Aino Kurki Otella
Salon Ratsastusseura ry 85,66
11 Olli Salomaa Muiston Suska
Salon Ratsastusseura ry Hyl.

Luokka 4 - Este 060 arv. 367.1(A2/A2)
5 lähtöä, 2 Sijoittuu

1 Laura Suominen Robin Azon
Salon Ratsastusseura ry          0 77,25      0 43,72
2 Roosa Järvi Perimel
Salon Ratsastusseura ry          0 74,50      12 56,91

3 Iida Kuusinen Muiston Suska
Salon Ratsastusseura ry 4 82,28
4 Ronja Piipponen Teerisalon Alex
Salon Ratsastusseura ry 9 101,60
5 Jenna Syngelmä Cassiofina
Salon Ratsastusseura ry Hyl.

Luokka 5 - Este 070 arv. 367.1(A2/A2)
7 lähtöä, 2 Sijoittuu


1 Laura Suominen Robin Azon
Salon Ratsastusseura ry           0 76,69      0 41,87
2 Iida Kuusinen Muiston Suska
Salon Ratsastusseura ry           0 88,57      0 61,12

3 Mimosa Hirvilahti Last Unicorn
Salon Ratsastusseura ry 0 91,84 3 75,59
4 Roosa Järvi Perimel
Salon Ratsastusseura ry 0 73,54 4 41,97
5 Riikka Alijoki Gil-Estel
Salon Ratsastusseura ry 0 73,18 4 44,79
6 Jenna Syngelmä Cassiofina
Salon Ratsastusseura ry 0 74,97 4 50,81
7 Fei-Linnea Hakala Teerisalon Vappu
Salon Ratsastusseura ry 4 73,07

Luokka 6 - Este 080 arv. 367.1(A2/A2)
4 lähtöä, 2 Sijoittuu

1 Fei-Linnea Hakala Teerisalon Siru
Salon Ratsastusseura ry           0 67,41        4 43,43
2 Iiris Juvonen Teerisalon Vappu
Turun Urheiluratsastajat ry       0 73,72        4 45,31

3 Riikka Alijoki Gil-Estel
Salon Ratsastusseura ry 4 76,60
4 Mimosa Hirvilahti Last Unicorn
Salon Ratsastusseura ry  8 83,56
Tiia Puotsaari Teerisalon Viktor
Salon Ratsastusseura ry

20.12.2018Niksu on vuoden 2018 paras opetushevonen
09.12.2018Vuoden 2018 parhaan opetushevosen valinta
03.11.2018Tulokset 03.11.
01.11.2018Koulukilpailuharjoituksen lähtölistat ja kilpailijatiedote
15.10.2018Kutsu kouluratsastuksen kilpailuharjoitukseen
06.10.2018Tulokset lauantai 06.10.2018
22.09.2018Esteratsastuksen Kilpailuharjoitus 06.10.2018
15.09.2018Tulokset 15.09.2018
02.08.2018K18 kouluratsastuksen kilpailuharjoituksen tulokset
21.06.2018K18 koulukilpailut tulossa jälleen

Siirry arkistoon »